گواهينامه امنيت OV SSL

صفحه اصلی /گواهينامه OV SSL


گواهی‌نامه SSL با تأیید سطح سازمان :


چنان‌که گفتیم در روش رمزگذاری تفاوتی میان انواع گواهی SSL که یک مرجع صدور گواهی (Certificate Authority) صادر می‌کند وجود ندارد اما میزان اعتبار گواهی را محدوده‌ی تأیید اعتباری که مرجع صدور انجام داده تعیین می‌کند.
در گواهی های دیجیتال نوع OV یا Organization Validated SSL Certificate هویت حقوقی درخواست کننده گواهی SSL به طور کامل تایید می گردد به این صورت که این گواهینامه ssl تنها برای شرکتها ، سازمانهای دولتی ، بانکها ، وزارتخانه ها و به طور کل اشخاص حقوقی صادر می گردد و درخواست کننده باید مدارک کامل ثبتی و قانونی و هویتی خود را ارسال نماید. به دلیل وجود مراحل مختلف تایید هویت این نوع گواهی SSL دارای هزینه صدور بالایی می باشند اما به همان میزان نیز دارای اعتبار بالایی می باشند. در پرداز IT مراحل تایید هویت و صدور گواهی بسیار سریع صورت گرفته و متقاضیان این گواهی دیجیتال لازم نیست جهت دریافت آن روزها صبر کنند.


OV SSL - گواهی نامه امنیت تایید هویت

در گواهی‌های Organization Validated دامنه‌ی تأیید اعتبار علاوه بر تأیید دامنه شامل تأیید هویت درخواست‌کننده نیز می‌شود. این تأیید هویت معمولاً شامل دریافت گواهی قانونی شرکت یا سازمان درخواست‌دهنده برای گواهی می‌شود. مدارکی مانند گواهی ثبت شرکت، مجوز کار، پروانه‌ی کسب، گواهی بانکی، گذرنامه یا گواهی‌نامه (در صورت درخواست شخصی)، و تأیید درخواست گواهی با امضای رسمی شرکت در این مورد از متقاضی دریافت می‌شود. ارسال این مدارک برای آن است که مرجع صدور گواهی بتواند قانونی بودن فعالیت شما را به عنوان یک واحد اقتصادی در تأیید کند. معمولاً ارسال مدارک درخواست شده کفایت می‌کند و صادرکنندگان گواهی چندان هم به کشیدن مو از ماست مقید نیستند. برای آن‌ها کافی است که بتوانند بگویند بررسی کافی انجام شده و بر اساس مدارکی که دریافت کرده‌اند گواهی برای یک واحد قانونی صادر شده است.
بعضی از مراجع صدور گواهی این گواهی را یک باره در قالب گواهی‌های EV ارایه می‌دهند. برای یک شرکت معتبر که می‌خواهد پول کافی بپردازد تا اعتبارش مورد تأیید قرار بگیرد پرداخت پول بیش‌تر و دریافت گواهی EV به دلیلی که در بخش گواهی EV ذکر شده  است. اگرچه گاهی این پول بیش‌تر واقعاً بیش‌تر است.

مزایای گواهینامه OV SSL :

تایید هویت حقوقی شما
تایید کامل هویت شرکت و یا سازمان
صدور در سریع ترین زمان ممکن
تا $50.000 بیمه سایت 
پشتیبانی از 99% مرورگرها
سایز کلید امنیتی 2048 با بالاتری امنیت
رمزنگاری 256bit 
پشتیبانی 24 ساعته و تخصصی
کاملاً معتبر در سطح بین المللی
وجود CRL - Certificate Revocation List فعال
پشتیبانی از IDN
پرداخت آنی از طریق اینترنت
امکان استفاده از خدمات اختیاری نصب
بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه های  بین المللی

نمونه نمایش گواهی نامه OV SSL :
گواهینامه ov ssl

گواهی دیجیتال OV SSL در دو نوع Organization Validation SSL (معمولی)  و  Organization Validation WildCard SSL ارائه میشود.
گواهی Organization Validation SSL  مخصوص یک دامین بدون صابدامین می باشد.
گواهی  Organization Validation WildCard SSL شامل دامین اصلی و بینهایت صابدامین های آن است که دامنه اصلی و صابدامین های آن را تحت پروتکل امن خود رمزنگاری می نماید. تصویر زیر مثالی از گواهی دیجیتال WildCard می باشد :
OV WildCard SSL

Organization Validation SSL یک سال752 هزار تومانسفارش دهید
OV WildCard SSLیک سال1.250.000 تومانسفارش دهیدمطالب مشابه:

گواهی دیجیتال نوع DV SSL یا Domain Validated SSL Certificate ( گواهینامه تایید دامنه )
گواهی دیجیتال نوع EV SSL یا Extended Validated SSL Certifacte (گواهينامه تاييد نام شرکت به همراه نوار تایید سبز رنگ و عنوان شرکت و یا سازمان)
گواهی دیجیتال SSL برای دامنه های ملی و IR  (گواهینامه  DV SSL و OV SSL برای دامنه های ملی)
گواهی دیجیتال SSL ارزان و معتبر